Reklamace a vrácení zboží

Chcete zboží reklamovat, popřípadě vrátit? Na této stránce jsou popsány oba tyto případy. Prosíme o podrobné nastudování před zahájením celého procesu.

Vrácení zboží

V případě, že budete chtít vrátit zboží ve lhůtě 14-ti dní, vyplňte prosím následující formulář a odešlete jej spolu se zásilkou.

Formulář pro odstoupení od smlouvy (doc)

Formulář pro odstoupení od smlouvy (PDF)

Adresa pro vrácení zboží: PORUS CORP s.r.o., Moravany 165, 696 50 Moravany

UPOZORNĚNÍ -  dbejte prosím na správné a dostatečné zabalení zásilky, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy. Balík neposílejte na dobírku. Takový balík nepřebíráme.

Reklamace

Na veškeré naše zboží se vztahuje záruční lhůta 2 roky (s výjimkou spodního prádla, které má speciální podmínky). V případě, že chcete zboží reklamovat, vyplňte prosím následující formulář, který přiložte ke své zásilce.

Formulář pro uplatnění reklamace (doc)

Formulář pro uplatnění reklamace (PDF)

Adresa pro reklamace: PORUS CORP s.r.o., Moravany 165, 696 50 Moravany

UPOZORNĚNÍ -  dbejte prosím na správné a dostatečné zabalení zásilky, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy. Balík neposílejte na dobírku. Takový balík nepřebíráme.

Jak postupovat při reklamaci/vrácení spodního prádla

Všechna naše balení spodního prádla jsou opatřena ochrannou pečetí značky BrandYou. Ta je našim indikátorem toho, zda zboží bylo, či nebylo rozbaleno.

Pokud bude ochranná pečeť jakkoliv porušena, či přelepena, nemůžeme reklamaci/vrácení zboží z hygienických důvodů přijmout a vyřídit.

V případě, že tedy budete chtít reklamovat/vrátit spodní prádlo, ujistěte se, že jste dodrželi výše popsaný postup. Pokud tomu tak bude, můžete postupovat stejně, jako v případě jiného zboží.

pecet_boxerky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.